Dodatne informacije
| Boja | Crna |
|---|---|
| Boja Svjetlosti | 3000K |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Aluminij |
| Oblik | Okrugli |
| Proizvođač | GTV lighting |
| Prostor | Kuća Stan, Ured |
| Snaga | 24W |
| Tip | Nadgradna, Stropna |
| Lumen | 2000lm |
27,49 €
LD-ORN24W-CBP-10 Tehnički list
| Boja | Crna |
|---|---|
| Boja Svjetlosti | 3000K |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Aluminij |
| Oblik | Okrugli |
| Proizvođač | GTV lighting |
| Prostor | Kuća Stan, Ured |
| Snaga | 24W |
| Tip | Nadgradna, Stropna |
| Lumen | 2000lm |






Tijekom cijelog lipnja ostvarite besplatnu dostavu na sve narudžbe putem BOX NOW paketomata.
Brzo, jednostavno i bez čekanja! 💛
👉 Odaberite BOX NOW pri završetku kupnje i preuzmite paket kada Vama odgovara.
(Akcija vrijedi do 30. 6. 2026.)