Dodatne informacije
| Boja | Bijela |
|---|---|
| Boja Svjetlosti | 4000K |
| IP zaštita | IP65 |
| Materijal | Aluminij, Plastika |
| Snaga | 6W |
| Lumen | 410 |
| Tip | Stropna, Ugradna |
| Zakretno | Ne |
| Žarulja | Integrirani LED |
| Prostor | Kuća Stan, Terasa |
19,91 €
016-029-0006 Tehnički list
| Boja | Bijela |
|---|---|
| Boja Svjetlosti | 4000K |
| IP zaštita | IP65 |
| Materijal | Aluminij, Plastika |
| Snaga | 6W |
| Lumen | 410 |
| Tip | Stropna, Ugradna |
| Zakretno | Ne |
| Žarulja | Integrirani LED |
| Prostor | Kuća Stan, Terasa |
Tijekom cijelog lipnja ostvarite besplatnu dostavu na sve narudžbe putem BOX NOW paketomata.
Brzo, jednostavno i bez čekanja! 💛
👉 Odaberite BOX NOW pri završetku kupnje i preuzmite paket kada Vama odgovara.
(Akcija vrijedi do 30. 6. 2026.)