Dodatne informacije
| Energetski razred | F |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Boja Svjetlosti | 4000K |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Aluminij, Plastika |
| Snaga | 8W |
| Tip | Nadgradna, Stropna, Zidna |
| Zakretno | Da |
| Žarulja | Integrirani LED |
| Energetski razred | F |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Boja Svjetlosti | 4000K |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Aluminij, Plastika |
| Snaga | 8W |
| Tip | Nadgradna, Stropna, Zidna |
| Zakretno | Da |
| Žarulja | Integrirani LED |
Tijekom cijelog lipnja ostvarite besplatnu dostavu na sve narudžbe putem BOX NOW paketomata.
Brzo, jednostavno i bez čekanja! 💛
👉 Odaberite BOX NOW pri završetku kupnje i preuzmite paket kada Vama odgovara.
(Akcija vrijedi do 30. 6. 2026.)