Opis
LED svjetiljka s Osramovim chipom namijenjena za postavljanje u bazen.
Snaga 12W sa stupnjem zaštite IP68. Svjetiljka radi na 12V.
Idealna za osvjetljavanje bazena.
2 godine jamstva na proizvod.
65,60 €
LED svjetiljka s Osramovim chipom namijenjena za postavljanje u bazen.
Snaga 12W sa stupnjem zaštite IP68. Svjetiljka radi na 12V.
Idealna za osvjetljavanje bazena.
2 godine jamstva na proizvod.
| Boja Svjetlosti | Hladno bijela, Toplo bijela |
|---|---|
| Snaga | 12W |
| Materijal | Staklo |
| Stupanj zaštite | IP68 |
| Napon | 12V |
| Dimenzije | Ф178×114 mm |
| Životni vijek | 25 000 sati |
| Jamstvo | 24 Mjeseca |
| Kut osvjetljenja | 90° |
| Lumena | 1200 lm |






Tijekom cijelog lipnja ostvarite besplatnu dostavu na sve narudžbe putem BOX NOW paketomata.
Brzo, jednostavno i bez čekanja! 💛
👉 Odaberite BOX NOW pri završetku kupnje i preuzmite paket kada Vama odgovara.
(Akcija vrijedi do 30. 6. 2026.)