Dodatne informacije
| Boja | Crna |
|---|---|
| Energetski razred | F |
| Boja Svjetlosti | 4000K |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Aluminij, PC |
| Snaga | 40W |
| Tip | Nadgradna, Visilica |
| Zakretno | Ne |
| Žarulja | Integrirani LED |
| Prostor | Ured |
81,27 €
LD-LUN40WNB-00-A Tehnički list
| Boja | Crna |
|---|---|
| Energetski razred | F |
| Boja Svjetlosti | 4000K |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Aluminij, PC |
| Snaga | 40W |
| Tip | Nadgradna, Visilica |
| Zakretno | Ne |
| Žarulja | Integrirani LED |
| Prostor | Ured |






Tijekom cijelog lipnja ostvarite besplatnu dostavu na sve narudžbe putem BOX NOW paketomata.
Brzo, jednostavno i bez čekanja! 💛
👉 Odaberite BOX NOW pri završetku kupnje i preuzmite paket kada Vama odgovara.
(Akcija vrijedi do 30. 6. 2026.)