Dodatne informacije
| Boja | Bijela |
|---|---|
| Energetski razred | F |
| Boja Svjetlosti | 3000K |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Plastika |
| Snaga | 10W |
| Tip | Stropna, Ugradna |
| Zakretno | Da |
| Žarulja | Integrirani LED |
| Prostor | Kuća Stan |
8,43 €
LD-VLROK1038-CB Tehnički list
| Boja | Bijela |
|---|---|
| Energetski razred | F |
| Boja Svjetlosti | 3000K |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Plastika |
| Snaga | 10W |
| Tip | Stropna, Ugradna |
| Zakretno | Da |
| Žarulja | Integrirani LED |
| Prostor | Kuća Stan |
Tijekom cijelog lipnja ostvarite besplatnu dostavu na sve narudžbe putem BOX NOW paketomata.
Brzo, jednostavno i bez čekanja! 💛
👉 Odaberite BOX NOW pri završetku kupnje i preuzmite paket kada Vama odgovara.
(Akcija vrijedi do 30. 6. 2026.)