Dodatne informacije
| Energetski razred | F |
|---|---|
| Boja Svjetlosti | 6400K |
| IP zaštita | IP20 |
| Proizvođač | GTV lighting |
| Snaga | 3W |
| Tip | Nadgradna, Stropna, Ugradna |
| Vrsta spoja | Pripravni spoj |
| Žarulja | Integrirani LED |
| Lumen | 200lm |
64,38 €
LD-OGLA3W-10 Tehnički list
| Energetski razred | F |
|---|---|
| Boja Svjetlosti | 6400K |
| IP zaštita | IP20 |
| Proizvođač | GTV lighting |
| Snaga | 3W |
| Tip | Nadgradna, Stropna, Ugradna |
| Vrsta spoja | Pripravni spoj |
| Žarulja | Integrirani LED |
| Lumen | 200lm |
Tijekom cijelog lipnja ostvarite besplatnu dostavu na sve narudžbe putem BOX NOW paketomata.
Brzo, jednostavno i bez čekanja! 💛
👉 Odaberite BOX NOW pri završetku kupnje i preuzmite paket kada Vama odgovara.
(Akcija vrijedi do 30. 6. 2026.)